Kontaktujte nás

mindmaps, s.r.o.
IČO: 50970402
DIČ: 2120554964

Zapísaná v Obchodnom registri
Okresného súdu Trnava,
oddiel Sro, vložka číslo 40294/T

Telefón

+421 949 545 308
+421 907 436 500

Email

info@acutemy.sk

Adresa

Sekule 698
908 80 Sekule
Slovenská republikahome

Pošlite nám správu

Jana Kuricová
Jana Kuricová
Koučka a ubytovateľka cez Airbnb
Zobraziť viac
Odporúčam Business konzultácie pána Markoviča, keďže má veľmi ochotný, trpezlivý a profesionálny prístup ku klientovi a podáva kvalitné hodnotné informácie.
Tomáš Tatara
Tomáš Tatara
Konateľ a Java Developer, I3T
Zobraziť viac
Odporúčam. Pavol je naozaj odborník s veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami a hlavne ľudským prístupom. Pre klienta sa snaží urobiť maximum. Pavlove konzultácie sú veľmi kvalitné, príjemné a mne zatiaľ vždy pomohli.
 Jakub Malina
Jakub Malina
Konateľ geowashba.sk
Zobraziť viac
Mindmaps mi poskytuje sluzby uctovnictva a poradenstva s cim som spokojny. Maximalna profesionalita a schopnost poradit aj ked zavolam neskor. Dakujem
Michal Loučičan
Michal Loučičan
Konzultant digitálnej transformácie, Havran228
Zobraziť viac
Vďaka Pavlovým radám som bol súčasťou skvelých projektov a stretol som úžasných ľudí, keď ma sprevádzal zmenou zo zamestnania k vlastnému podnikaniu.
Michaela Kováčová
Michaela Kováčová
Majiteľka, Pandamarketing
Zobraziť viac
Pavol mi vždy vysvetlil, čo pre mňa znamenajú výsledky firmy, na čo si dať pozor a ako ušetriť dane a odvody. Vďaka tomu dokážem ušetriť čas, energiu, nervy a peniaze.
Martin Dudas
Martin Dudas
Vysielací technik, SZČO
Zobraziť viac
So spolocnostou Mindmaps, s.r.o. spolupracujem uz treti rok. S konatelom firmy p. Markovicom som velmi spokojny. Jeho osobny, priatelsky a proklientsky pristup s dlhorocnymi skusenostami da kazdemu klientovi pocit istoty. Preciznost, flexibilnost a ochotu pomoct naozaj cenim. Vzdy ked som potreboval nieco vysvetlit hoci to bola aj banalita tak pomohol. Dakujem za kvalitne sluzby!
Lukáš Červeňan
Lukáš Červeňan
Konateľ, LConsult
Zobraziť viac
Profesionalny pristup, spolahlivost a ochota spravit o krok viac pre zakaznika. Velka spokojnost, urcite odporucam dalej.
Ján Rodák
Ján Rodák
Zubná ambulancia
Zobraziť viac
Profesionalny pristup v poradenstve. Dokladne sme si presli nastavenie zivnosti a sro, po konzultacii mi bola na ziadost vypracovana podrobna analyza moznych scenarov. Ocenujem takisto promptnu komunikaciu, urcite odporucam.
Igor Vilček
Igor Vilček
Bloger
Zobraziť viac
Rychla, profesionalna a zaroven ludska pomoc. Mozem iba odporucit.
Jana Surovčíková
Jana Surovčíková
upravenevidea.sk
Zobraziť viac
Veľmi oceňujem Paľovu ochotu, promptnosť, profesionalitu a ľudský prístup. Vie mi bez problémov pomôcť aj so špecifickými prípadmi v účtovníctve. Jednoducho s porozumením všetko vysvetlí, bez zbytočných omáčok a k veci. Paľa poznám už niekoľko rokov. Okrem toho, že je účtovník, je aj výborný kouč a mentor. Vďaka tomu je jeho poradenstvo efektívne a vie rýchlo prísť na najlepšie riešenia pre klienta. Jednoznačne odporúčam spoluprácu s Palim.
Predošlé
Ďalšie