Naše služby

Čo získate spoluprácou s nami

Komu pomáhame

Našimi klientmi sú najmä živnosti, s.r.o., rodinné podniky, umelci a slobodné povolania, ktorí hľadajú profesionalitu, kvalitu a osobný prístup.

Sprevádzame tiež ľudí, ktorí sa zaujímajú, alebo už pripravujú na podnikanie.

Podporu v nás nájdu aj zamestnanci, ktorí potrebujú podať daňové priznanie a nastaviť si financie na materské, či rodičovský príspevok.

Ako pracujeme

Veríme, že každý klient a každá firma je jedinečná. Preto od nás dostanete služby na mieru a so zameraním na cieľ. Riešenia od nás môžete priamo aplikovať, dosiahnete výsledky a ušetríte na ďalších poradcoch.

Na klientovu firmu sa pozeráme tak, akoby bola naša vlastná. Sme partnerom v podnikaní, ktorému záleží na vás a úspechu vášho podnikania. 

Maximum byrokracie vybavíme za vás.
Vy zatiaľ šetríte čas a venujete sa tomu, na čom vám záleží.

Neznášame polovičatú prácu. Preto účtovníctvo aj poradenstvo robíme komplexne, v  súvislostiach a doťahujeme veci do konca. Vy dostanete dáta aj s interpretáciou, odporúčaniami a môžete urobiť lepšie rozhodnutia.

Koniec chaosu v účtovných, daňových a podnikateľských predpisoch. Zmeny zákonov sledujeme my. Keď sa vás týkajú, dáme vám proaktívne vedieť.

Profesionalny pristup, spolahlivost a ochota spravit o krok viac pre zakaznika. Velka spokojnost, urcite odporucam dalej.
klient Lukáš Červeňan
Lukáš Červeňan
Konateľ, LConsult

Účtovníctvo

Radi vám zabezpečíme kompletnú účtovnú agendu, od spracovania a zaúčtovania dokladov, ich naskenovanie a archiváciu v elektronickej forme, po účtovnú závierku.

Vypracujeme a podáme za vás daňové priznanie, predložíme vaše finančné výkazy a prevezmeme komunikáciu s úradmi.

Využívame aj zdieľanie súborov cez cloud riešenia a služby online fakturácie.

ACUTEMY účtovníctvo
ACUTEMY mzdy

Mzdy a personalistika

Poradíme vám vhodnú formu vzťahu s vašimi spolupracovníkmi a prepočítame jednotlivé alternatívy.

Vypracujeme pracovnú zmluvu, dohodu, či iné zmluvy a vybavíme prihlášky do inštitúcií. Spracujeme mzdy a odošleme za vás mesačné výkazy na úrady.

Pomôžeme vám tiež s ukončením vzťahov a podáme odhlášky.

Poradenstvo (nielen firmám)

Podporujeme klientov pri výbere vhodnej právnej formy podnikania až po založenie firmy a zriadenie elektronickej komunikácie s úradmi. Pomôžeme vám vyznať sa v účtovných záležitostiach a otázkach ako odvody na zdravotné poistenie, odvody na sociálne poistenie, či daň z príjmov a DPH.

Môžete s nami počítať, keď riešite financovanie a úvery. Viacerým klientom sme pomohli získať aj príspevky zo schémy Prvá pomoc a iné dotácie na prežitie počas pandémie.

Rodičom poskytujeme konzultácie na témy ako materské, tehotenské a rodičovský príspevok.

ACUTEMY poradenstvo
ACUTEMY finančný manažment

Finančný manažment

Preberieme za vás procesy ako fakturácia a manažment cash-flow, správa bankových účtov a platobných brán. Vy budete mať prehľad, kedy a kde máte koľko peňazí, kedy prídu ďalšie a na čo budú použité.

Riadne a včas uhradíme záväzky voči vašim dodávateľom, zamestnancom, úradom a bankám. Ak vám aj nevedieme účtovníctvo, zozbierame a pripravíme doklady pre inú účtovnú firmu a vyriešime prípadné otázky.

O vaše firemné financie a „papierovačky“ bude postarané. Vy sa môžete naplno venovať oblastiam ako stratégia, marketing, vývoj produktov a služieb, a výkonu hlavnej činnosti vašej firmy.

So spolocnostou mindmaps, s.r.o. spolupracujem uz treti rok. S konatelom firmy p. Markovicom som velmi spokojny. Preciznost, flexibilnost a ochotu pomoct naozaj cenim. Vzdy ked som potreboval nieco vysvetlit hoci to bola aj banalita tak pomohol. Dakujem za kvalitne sluzby!
klient Martin Dudáš
Martin Dudáš
Vysielací technik, SZČO

Chcete služby s pridanou hodnotou?

Kontaktné údaje

mindmaps, s.r.o.
Sekule 698
908 80 Sekule
Slovenská republika

info@acutemy.sk
+421 949 545 308
+421 907 436 500