Veríme, že podnikanie je najlepším spôsobom, ako prevziať zodpovednosť za vlastný život a naplniť svoje sny.

Mnoho ľudí túži robiť to, v čom sú výnimoční a čo ich baví.
Iní chcú slobodu a možnosť rozhodovať o svojom čase a peniazoch.
Alebo vytvoriť a zanechať niečo hodnotné svojim potomkom a spoločnosti.

Potom začnú podnikať a narazia na prekážky. Nejasné zákony, ktoré sa menia mnohokrát ročne. Hromada povinností voči štátu. A nemá im kto kvalitne poradiť. Samostatným účtovníkom sa novinky neoplatí študovať. Veľké poradenské firmy sú nad finančné možnosti malého podniku.

Preto sme sa rozhodli, že pôjdeme inou cestou a sústredíme sa práve na malé a začínajúce firmy.

Našou filozofiou je poskytovať klientom vysokú úroveň profesionality, komplexné účtovné a finančné služby a poradenstvo s ľudským prístupom.

Náš tím

Najvyššou hodnotou našej firmy sú ľudia. Zakladáme si na profesionalite, odbornosti a ochote urobiť pre klienta o krok navyše.

Marta Markovičová
Spoluzakladateľka, poradkyňa a odborná garantka

Ing. Marta Markovičová, PhD.

Vďaka viac ako 35 rokom praxe dokáže pomôcť klientom pokryť široké spektrum podnikových činností. Prvú časť svojej kariéry Marta strávila vo vedúcich pozíciách v bankách VÚB, Tatra Banka a Slovenská sporiteľňa, a to najmä so zameraním na firemnú klientelu. Od roku 2004 sa venuje podnikaniu v oblasti účtovníctva, miezd a poradenstva. Ako lektorka vzdelávala matky po materskej dovolenke a nezamestnaných a pomáhala im zaradiť sa späť do trhu práce alebo naštartovať vlastné podnikanie. Má tiež skúsenosti s externým vedením firiem, výberovým konaniami a členstvom v dozorných orgánoch spoločností. Ako konzultantka spolupracovala so Slovak Business Agency, kde radila podnikateľom v oblasti účtovníctva. Marta je držiteľkou doktorátu v odbore Ekonómia a manažment podniku z Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Spoluzakladateľ, poradca a manažér úspechu klienta

Ing. Pavol Markovič

Od roku 2017 podniká ako SZČO aj s.r.o. a pomáha malým podnikom šetriť výdavky na štát, zefektívniť procesy, či nastaviť financovanie firmy a osobných cieľov. V úlohe manažéra Pavol riadil medzinárodné projekty a pôsobil ako Biznis architekt v banke ČSOB. Venoval sa vzdelávaniu ako lektor, mentor a manažér tímu klientskej podpory. Predtým získal prax z nadnárodných firiem Dell a IBM ako úverový a finančný analytik. Tiež spolupracoval ako konzultant so Slovak Business Agency, kde radil klientom pri prechode zo zamestnania k vlastnému podnikaniu. Ako Riaditeľ divízie Slovensko-Ukrajina v rámci medzinárodnej vzdelávacej organizácie získal ocenenie Distinguished Toastmaster za prínos v oblasti komunikačných a líderských zručností. Pavol vyštudoval Medzinárodný obchod na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Pavol Markovič
Rychla, profesionalna a zaroven ludska pomoc. Mozem iba odporucit.
Igor Vilček
Bloger

Keď chcete ľudský prístup v účtovníctve a poradenstve...

Kontaktné údaje

mindmaps, s.r.o.
Sekule 698
908 80 Sekule
Slovenská republika

info@acutemy.sk
+421 949 545 308
+421 907 436 500