#1 Klientov úspech

Ako pomáhame podobným klientom ako vy

klientka Michaela Kováčová

Pavlova firma ACUTEMY mi robí pravidelne účtovníctvo už tretí rok a môžem iba ďalej odporučiť, pretože ideme vždy do hĺbky, a to v každom kroku.

Pavol mi vždy vysvetlil, čo pre mňa znamenajú finančné výsledky mojej firmy, aby som rozumela tomu, čo všetko mám očakávať v danom aj nasledujúcom roku, na čo si mám dať pozor, aké výdavky ma čakajú, aké rezervy potrebujem vytvoriť a ako môžem ušetriť dane a odvody.

Okrem toho využívam aj každý mesiac poradenstvo v oblasti marketingu, procesov vo firme, najímania, vedenia a rozvoja ľudí. Vďaka tomu dokážem optimalizovať činnosť svojej firmy, ušetriť čas, energiu, nervy a peniaze.

Michaela Kováčová

Majiteľka, Pandamarketing

Keď som Pavla spoznal, bol som čerstvým junior konzultantom v korporácii. Ako mentor mi pomohol stať sa lepším rečníkom a lídrom v organizácii Toastmasters International a neskôr, vďaka jeho mentoringu som sa stal Viceprezidentom pre vzdelávanie v novom klube Onlinepreneur Toastmasters.

Najväčšou pomocou mi však boli jeho biznis konzultácie, keď som sa rozhodol pracovať ako freelancer.

Vďaka Pavlovým radám som bol súčasťou skvelých projektov a stretol som úžasných ľudí, keď ma sprevádzal zmenou zo zamestnania k vlastnému podnikaniu.

Michal Loučičan

Konzultant digitálnej transformácie, Havran228

klient Michal Loučičan
klientka Jana Kuricová

Odporúčam Business konzultácie pána Markoviča, keďže má veľmi ochotný, trpezlivý a profesionálny prístup ku klientovi a podáva kvalitné hodnotné informácie.

Jana Kuricová

Koučka a ubytovateľka cez Airbnb

Odporúčam. Pavol je naozaj odborník s veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami a hlavne ľudským prístupom.

Vidno, že Pavol sa našiel v tom, čo robí a poradenstvo ho naozaj baví. Pre klienta sa snaží urobiť maximum. Pavlove konzultácie sú veľmi kvalitné, príjemné a mne zatiaľ vždy pomohli.

Tomáš Tatara

Konateľ a Java Developer, I3T

klient Tomáš Tatara
klient Jakub Malina

Mindmaps mi poskytuje sluzby uctovnictva a poradenstva, s cim som spokojny. Maximalna profesionalita a schopnost poradit, aj ked zavolam neskor. Dakujem

Jakub Malina

Konateľ, geowashba.sk

So spolocnostou mindmaps, s.r.o. spolupracujem uz treti rok. S konatelom firmy p. Markovicom som velmi spokojny.

Jeho osobny, priatelsky a proklientsky pristup s dlhorocnymi skusenostami da kazdemu klientovi pocit istoty.

Preciznost, flexibilnost a ochotu pomoct naozaj cenim. Vzdy ked som potreboval nieco vysvetlit hoci to bola aj banalita tak pomohol.

Dakujem za kvalitne sluzby!

Martin Dudáš

Vysielací technik, SZČO

klient Martin Dudáš
klient Lukáš Červeňan

Profesionalny pristup, spolahlivost a ochota spravit o krok viac pre zakaznika. Velka spokojnost, urcite odporucam dalej.

Lukáš Červeňan

Konateľ, LConsult

Profesionalny pristup v poradenstve.

Dokladne sme si presli nastavenie zivnosti a sro, po konzultacii mi bola na ziadost vypracovana podrobna analyza moznych scenarov.

Ocenujem takisto promptnu komunikaciu, urcite odporucam.

Ján Rodák

Zubná ambulancia

Rychla, profesionalna a zaroven ludska pomoc. Mozem iba odporucit.

Igor Vilček

Bloger

S Paľom Markovičom zo spoločnosti mindmaps, s.r.o. spolupracujem už vyše roka. Využívam u neho účtovnícke aj konzultačné služby.

Veľmi oceňujem Paľovu ochotu, promptnosť, profesionalitu a ľudský prístup. Vie mi bez problémov pomôcť aj so špecifickými prípadmi v účtovníctve. Rady poskytuje veľmi komplexne a vďaka nemu som schopná porozumieť informáciám. Jednoducho s porozumením všetko vysvetlí, bez zbytočných omáčok a k veci.

Paľa poznám už niekoľko rokov. Okrem toho, že je účtovník, je aj výborný kouč a mentor. Vďaka tomu je jeho poradenstvo efektívne a vie rýchlo prísť na najlepšie riešenia pre klienta. Jednoznačne odporúčam spoluprácu s Palim.

Jana Surovčíková

upravenevidea.sk

Jana Surovčíková

Ďalšia pozitívna skúsenosť môže byť práve tá vaša...

Chcem profesionalitu, osobný prístup a služby šité na mieru